درباره
دکتر مهدی بشیری

درباره مهدی بشیری

مهدی بشیری در 25 فروردین سال 1371 در شهر ارومیه متولد شد. تحصیلات ابتدایی را در مدرسه آذربایجان، دوران راهنمایی را در مدرسه ی فرهنگ و دبیرستان خود را در مدرسه ی دهخدا و در رشته ی تجربی گذراند.

وی تحصیلات عالیه خود را در رشته ی میکروبیولوژی دانشگاه ارومیه آغاز کرد اما در همان سال اول از رشته ی خود انصراف داد و در سال 2011 برای تحصیل در رشته ی دندان پزشکی عازم استانبول شد و اولین اختراع خود را در همان سال به ثبت و تیم اختراعات خود را پایه گذاری کرد .

با علاقه ی زیادی که به رشته ی مهندسی پزشکی داشت شروع به تحصیل در مراکز مختلف دانشگاهی و گذراندن  دوره های مختلف آموزشی در این حوزه کرد، طولی نکشید که با کارت مربیگری بین المللی خود شروع به تدریس در اولین کلاسهای اختراعات و نوآوری در حوزه ی سلامت برای دانشجویان نخبه نمود و در سال 2015 به عنوان فن آور برتر حوزه ی دندان پزشکی در کشورهای اسلامی انتخاب شد.

پس از آن مهدی بشیری برای تحقق آرزوهایش آسیا را به مقصد اروپا ترک کرد و در کشورهای مختلف از جمله مجارستان، آلمان، سوئد و سوئیس شروع به تحقیقات کرد و دوره های آموزش تکمیلی خود را به پایان رساند.

در سال 2017 مدال طلای اختراع برتر مسابقات جهانی را از طرف فدراسیون بین المللی مخترعین کسب کرد  و در ادامه بعد از گذراندن دوره های مختلف و کسب بیش از 20 مدال جهانی از ۳ قاره و 1036 ساعت تدریس در حوزه ی مهندسی پزشکی در آذر ماه 2017 موفق به دریافت دکترای افتخاری در این رشته شد.

در سال 2018 شرکت m and A medical services را، هم در مجارستان و هم در تکیه تاسیس و شروع به فعالیت نمود. این شرکت در رابطه با محصولات درمانی و زیبایی با فرمول های نوین و منحصر به فرد فعالیت میکند که همچنین گواهی های کیفیت از آلمان و سوییس را داراست.

گالری تصاویر